Gabionex Wilczek

Panele Ogrodzeniowe


Produkowane przez naszą firmę panele są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są bardzo trwałe. Panele są spawane z profili ceowych oraz prętów o średnicy 4,8mm-5mm oraz cynkowane ogniowo przez co są dużo bardziej wytrzymałe od Paneli zgrzewanych. Charakteryzuje je łatwość i szybkośc montażu oraz niezmienna estetyka w trakcie użytkowania paneli ogrodzeniowych.

Ogrodzenia przemysłowe


Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości bram i ogrodzeń przemysłowych, które stanowią bezpieczne i solidne zamknięcie wszelkiego rodzaju obiektów. Nasz produkt charakteryzuje się precyzją i trwałością wykonania oraz stanowi najlepsze zabezpieczenie przed niechcianymi intruzami, spełniając przy tym rygorystyczne normy europejskie.


TECHNOLOGIA OGRODZEŃ PANELOWYCH

Nasze panele standard ( u-mata, panel C) wykonane są z siatki stalowej.

Siatka powstaje z :

  • poziomo umieszczonych, zimno-formowanych profili ceowych
  • wykonanych ze stalowej taśmy o grubości 1,8mm - 2,00mm rozstawionych standardowo co 200mm (w przypadku wysokości niestandardowej 1,1 m, 1,3m, do 2,5m pierwszy lub ostatni ceownik jest oddalony o 100mm od nastepnego.
  • pionowo rozstawionych prętów o średnicy 4,8mm - 5,00mm, przeprowadzonych przez wywiercone otwory w rozstawie standardowym co 50mm w profilach ceowych.

Miejsca styku profili i prętów są łączone metodą spawania elektrycznego w osłonie gazów. Dzięki takiemu rozwiązaniu siatka posiada dużą wytrzymałość oraz sztywność.

Siatka jest cynkowana ogniowo zgodnie z normą PN-EN ISO 1461. Wszystkie elementy są poddawane starannej obróbce końcowej po procesie cynkowania. Elementy montażowe, które ze względów technicznych nie mogą być ocynkowane ogniowo są wykonane ze stali nierdzewnej klasy A2 i ocynkowane galwanicznie.

Panele mocowane w ciągu za pomocą obejm do słupków tworzą ogrodzenie ażurowe.

Wiecej na:

Allegro Facebook Mail Produkt Polski